Yol Arkadaşım 2 Filmi Tek Part 1080p izle
Oy Verin
4.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.8 /10 (20)
6.3 IMDB Puanı 17 Yorum 153,590 Görüntülenme

Yol Arkadaşım 2 Filmi Tek Part 1080p izle

19 Ekim 2018 tarihinde vizyona girmesi beklenen Yol Arkadaşım 2 filmi ilkinde olduğu gibi büyük bir heyecanla beklenmektedir. Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı filme Oğuzhan Koç’ta eşlik etmektedir. Komedi türünde olan film ilk serinin devam niteliğini taşımaktadır. Onur ve Şeref isimli iki yabancının tanışmasının ardından yaşadıkları yol maceralarını anlatan filmde oldukça eğlenceli sahneler izleyicilerle buluşmaya hazırlanmaktadır. Yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği filmin birincisinin hasılatı 2 milyon 49 bin 521 kişi olarak açıklanmaktadır. Aynı başarının bu filmde de geçerli olması beklentiler arasında yer almaktadır. Yerli komediler arasında bulunan Yol Arkadaşım 2 renkli br yol hikayesini izleyicileriyle paylaşmaktadır. Sevilen isimlerin tekrar izleyici karşısına çıkması da ayrı bir mutluluk olarak ifade edilmektedir. Bu tür filmlerle yerli komedilerdeki ivmenin hızla artması bir sonraki devam filmi için oldukça avantajlı bir durum olarak değerlendirilmektedir.
Ekim ayı itibari ile vizyona girmeyi hedeflenen filmin yönetmenliğini Bedran Gündüz üstlenmektedir. Senarist ve oyuncu İbrahim Büyükak’ın yazdığı filmde oyunculuk sergileyeceği de bilinmektedir. Yanı sıra Oğuzhan Koç’un filme 2. önemli adam kontenjanından girdiği tahmin edilmektedir. Filmin konusu ve detayları tam olarak açıklanmasa da 1.filmin devam niteliğini taşıdığı bilinmektedir. Komedi türündeki filmin ortalama 120 dk süreceği tahmin edilmektedir. Geçen yılın önemli yapımları arasında yer alan ilk seride bol kahkaha ve maceranın eksik olmadığı bilinmektedir. Yol Arkadaşım 2 filminde de aynı durumun devam edeceği tahmin edilmektedir. Genel film kalitesi değerlendirildiğinde kalite ve mizah anlamında umduklarını bulamayan izleyicilerin tam da aradığı film olan Yol Arkadaşım 2 ile harika zamanlar geçirileceği düşünülmektedir. Filmin ilkinde sinema salonlarını dolduran ve gişe rekoru kıran yapım 2.sinin de aynı sonuçları doğuracağı beklenmektedir.
Yol Arkadaşım 2 senaryosu tam olarak bilinmese de ilkinin devam formunu taşıdığı tahmin edilmektedir. Onur ve Şeref’in yaşadığı maceralara tanık olunacak filmde dev bir komedinin izleyicileri beklediği bilinmektedir. Filmin birincisinde Onur’un başarısız bir ilaç mümessili olduğu bilinmektedir. Üç hedefi olan Onur ilk ikisini yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmayı hedeflemektedir. İki arkadaş arasındaki komediyi esas alan filmde eğlenceli ve macera dolu anlara şahit olunmaktadır. Yol Arkadaşım 2 filminde de bu serinin devam niteliğini taşıyan farklı konularla izleyicinin kahkahalarla gülmesi amaçlanmaktadır.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (17)