Yenilmezler Oyunun Sonu 2019 Filmi izle
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
2 Yorum 13,302 Görüntülenme

Yenilmezler Oyunun Sonu 2019 Filmi izle

(2019)

Oyuncular:

Brie Larson, Tom Holland, Bradley Cooper, Karen Gillan, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Robert Downey Jr., Dave Bautista
Avengers serisinin ikinci partı olarak vizyona girecek olan ve Avenger: Infinity War filminde kalınan yerden devam ederek seyircisinin karşısına çıkacak Avengers: Oyunun Sonu filminde pek çok karakter yine beyaz perdede olacak. Yenilmezler Oyunun Sonu Filmi izle seçeneği ile beraber bir çok kahramanın hikayesinde yeniden tanık olacak olan izleyiciler için bazı kötü sonlar da mevcut. Avengers: Infinity War filminin sonunda çoğu kahramanın kül olması sonucunda gelişen olayları anlatacak olan bu devam filmi 2019 yılının ilkbahar aylarında vizyona girecek.
Yenilmezler Oyunun Sonu Konusu
Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni kullanması ile beraber Avengers ekibinde yer alan bir çok süper kahramanın küle dönüşmesi hayatta kalanların yas ilan etmesine neden olmuştur. Dünya üzerinde sadece Hulk, Thor, Black Widow ve Kaptan Amerika sağ kalabilmiştir. Nebula ile Iron Man'in kontrolünü sağlayamadıkları biz uzay gemisinde sıkışıp kalmaları ile süper kahramanlar için işlerin yolunda gitmediği bir sürece girilir. Kuantum Bölgesi'nden sıyrılmanın bir yolunu bulan Ant-Man herkes için umut ışığı doğuracak fikrini ortaya atar ve olaylar gelişir. Yenilmezler Oyunun Sonu izle seçeneği ile diğer kahramanlar hayata dönebilecek midir?
Yenilmezler Oyunun Sonu Oyuncuları
Avengers: Oyunun Sonu filminde yer alan oyuncu kadrosu; Mark Ruffalo, Robert Dawney Jr. Scarlet Johansson, Tom Holland, Chris Evans, Chris Pratt, Evangeline Lilly, Chris Hemsworth, Ty Simpinks, Karen Gillan, Brie Larson, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Dave Bautista, Katherine Langford, Jeremy Renner, Jon Favreau, Don Cheadle, Paul Rudd, Josh Brolin gibi isimlerden oluşmaktadır. Yenilmezler Oyunun Sonu 2018 izle seçeneği üzerinden beyaz perdede izleyebilmek mümkün olacak.
Yenilmezler Oyunun Sonu Vizyon Tarihi
Yönetmen koltuğunda Russo kardeşler olarak bilinen Joe Russo ve Anthony Russo'nun oturduğu Avengers: Oyunun Sonu filmi 26 Nisan 2019 tarihinde dünyanın tüm ülkeleri ile beraber Türkiye'de de vizyona girecek. Christopher Markus ve Stephen Mcfeerly'in kaleme aldığı filmin yapımcılığını Kevin Feige, Jon Favreau, Victoria Alonso, Louis D'Esposito ve Stan Lee üstlenmiş durumda. Marvel Studios tarafından hayata geçirilmiş olan bu filmin Türkiye dağıtımcılığını ise UIP Türkiye firması üstlenecek. Yenilmezler Oyunun Sonu hd kalite izleme seçeneğine sahip olacak olan izleyiciler için 3D seçeneği de diğer filmlerde olduğu gibi mümkün olacak.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...

Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Yorumlar (2)