Yanımda Kal 2018 Yerli Filmi 1080p izle
Oy Verin
7.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.3 /10 (3)
2 Yorum 12,859 Görüntülenme

Yanımda Kal 2018 Yerli Filmi 1080p izle

2018 yılının son günlerine doğru vizyona girecek olan Türk yapımı filmlerinden bir tanesi olarak Yanımda Kal iki gencin farklı hikayesini konu ediniyor. Filmi beyaz perdede izle seçeneği ile beraber hem dram hem de romantik etmenlerin yer alması birbirinden farklı hikayesi olan iki gencin yollarının kesişmesi ile beraber izleyicileri başka bir dünyaya sürükleyecek. Yanımda kal filmi full izle seçeneği üzerinden 2018 yılının son günlerine doğru beyaz perdede bu filmi izleyebilmek mümkün olacak.
Yanımda Kal Konusu
Sokak şarkıcısı bir kız ile işkolik bir adamın hikayesini konu edinen Yanımda Kal filminde, Emir Kurt oldukça genç yaşta iş hayatına atılmış ve iyi yerlere gelmiş bir iş adamıdır. Hayatındaki her şeyi geri plana atarak gece gündüz işini düşünen Emir'in bütün hayatı kendisini bildi bileli böyle geçmiştir. İnsanlarla bu sebepten ötürü diyalog kurmada zorlanan Emir, Zeynep ile karşılaştıktan sonra hayatının bambaşka bir hale büründüğünü görür. Bir tesadüf sonucunda bir araya gelen Zeynep ve Emir'in romantik aşk hikayeleri Zeynep'in amansız bir hastalığa yakalanması ile birlikte yarım kalır. Yanımda kal hd izle seçeneği ile beraber 2018 yılının son günlerinde beyaz perdede seyirciler izleyebilecek.
Yanımda Kal Oyuncuları
2018 yapımı bir Türk filmi olarak seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Yanımda Kal filminin oyuncu kadrosunda; Çağlar Ertuğrul, Meriç Aral, Murat Aygen, Nilay Duru, Ege Aydan, Levent Sülün, Tuna Arman ve Deniz Baytaş gibi isimler yer alır. Yanımda kal 2018 izle kalitesinde izleyebilecek olan seyirciler için ise çok farklı ve bambaşka bir aşk hikayesi konu edinilecek. Filmin yönetmen koltuğunda ise Mustafa Uğur Yağcıoğlu oturuyor.
Yanımda Kal Vizyon Tarihi
21 Aralık 2018 tarihinden itibaren Türkiye'nin genelinde vizyona girecek olan Yanımda Kal filminin senaristliğini Çağlar Yurt üstlenmiş durumda. Ferhat Öçme teknik ekibin görüntü yönetmenliği kısmında yer alırken Luck Red Films tarafından yapımcılığı üstlenilmiş. CGV Mars Dağıtım firması tarafından da Türkiye'nin bütün şehirlerinde aynı anda dağıtımı gerçekleştirilecek olan film kısa süre sonra beyaz perdedeki yerini alacak. Romantik ve dram türü sevenler için Yanımda Kal filmi, beklentileri karşılayacak nitelikte bir film olacak.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Yorumlar (2)