Yalan Dolan 2019 Tek Part 1080p izle
Oy Verin
6.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.4 /10 (9)
156 Yorum 61,503 Görüntülenme

Yalan Dolan 2019 Tek Part 1080p izle

(2019)

Yönetmen:

Michael Derun

Oyuncular:

Safak Sezer, Çetin Altay, Burcu Binici, Umut Aksoy, Hakan Eksen, Yildirim Öcek, Asli Altaylar, Basak Asli Kosucu
Yalan Dolan filmi tür olarak komedi şeklinde beyaz perdeye uyarlanmıştır. Baş rollerinde komedi filmlerinde sıklıkla yer alan Şafak Sezer, Çetin Altay ve Burcu Binici yer alıyor. Komedi tarzında çekilen ve çok zor şartlarda sinemaya yansıyacak olan filmin vizyon tarihi ise 1 Mart 2019 olarak bildirilmiştir. Yalan Dolan 2019 full izle seçeneğiyle donmadan kesintisiz izlemeniz mümkün.
Yalan Dolan Ekibi
Yalan Dolan film ekibi arasında başrol oyuncuları dikkat çekiyor. Yine bir Şafak Sezer filminin ön planda olduğu film serisine dönüşüp dönüşmeyeceği merak uyandırıyor. Yalan Dolan filminin yönetmenliğini, Michael Şahin Derun yapıyor. Uzun metrajlı ve kurmaca olarak geçen bu filmin yapım şirketi Eser Film ve dağıtım şirketi de, TME Films olarak görülüyor. Kadronun belirlenmesinin ardından en hızlı şekilde ve farklı pek çok yerde çekimler tamamlanmıştır. Bu nedenle de tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra vizyona girme tarihinin ardından internet ortamında Yalan Dolan Tek Part izle seçeneği kullanarak izlenebilir.
Çekim ve Yayın Aşamaları
Yalan Dolan ekibinin çekim aşamalarının bitmesinin ardından, filmle ilgili yapılan röportajlarda kimsenin dublör kullanmadığı ve herkesin sahnelerinin kendisinin çektiği söylenmiştir. İstanbul'da 4 hafta boyunca aralıksız olarak çekilen filmin ilk gösteriminin 7 Aralıkta yapılacağı duyuruldu. Ancak vizyon tarihi 1 Mart olarak söyleniyor. Filmin oyuncuları film konusu hakkında bilgi vermeden üstü kapalı olarak hem mizah hem kara mizahın yer aldığını belirtti. Oyuncular, kendileri için de oldukça farklı bir deneyim olduğunu ve ilginç bir film meydana geleceğiniz açıkladı. Vizyona girmesinin ardından da internet üzerinden izle seçeneği de bulunduğu için kaçıranlar üzülmesin.
Filmin Konusu
Yalan Dolan filmi pek çok Şafak Sezer filmlerinden oldukça farklı teknik ve yapı özelliklerine sahip. Bu nedenle de sinema vizyon tarihinin ardından televizyonlarda da yayınlanabilir. Ayrıca internet üzerinden de Yalan Dolan 1080p full hd izleme seçeneğiyle filmi en net ve en kaliteli adreslerden izlemeniz mümkün. Konusunda kurguların yer aldığı ve sadece komedi filminin olmadığı belirginleşti. Hayatın içinde yer alan bazı olaylardan kurgulanarak renkli sahneler ortaya çıkmış gibi görünüyor. Film sevenleriyle beyaz perde de buluşmak için geri sayımı başlatıyor. Usta oyuncular tarafından da merak uyandıran sözlerle birlikte en çok merak edilen filmlerden biri oluyor.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (156)