The Photographer of Mauthausen 2018 HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 1 Yorum 3,340 Görüntülenme

The Photographer of Mauthausen 2018 HD izle

(2018)

Yönetmen:

Mar Targarona

Oyuncular:

Mario Casas, Richard van Weyden, Alain Hernández, Adrià Salazar, Eduard Buch, Stefan Weinert, Nikola Stojanovic, Rubén Yuste
1943. II. Dünya Savaşı'nı maksimum düşmanlık değişimi sırasında, Mauthausen kampında yaşayan mahkumlar için hayat çok acımasız ve zalimdir, burada diğerleri arasında İspanya İç Savaşı'nda savaşan ve kaybedilen askerler, Savaştan sonra General Franco tarafından İspanya, erkeklerin toprakları olmadığını düşünerek, Serbest İş Gücü olarak Üçüncü Reich'e hediye verdi. Nazilerin ve Kapos'un (düzeni sağlamak için gardiyan çalışan şiddetli mahkumlar) neden olduğu ebedi korku ve vahşet sahnesinde, genç Francesc Boix, kampta, Paul Ricken'in sağ kolu Mauthausen'in gardiyanı olarak fotoğrafçı olarak çalışmayı sürdürüyor. Boix'in günlük yaşamı fotoğraf çekmek, Balbuena ve Fonseca gibi başka bir mahk talkingmla konuşmak ve başarısız olan ölen mahkumların dosyalarını yapmak, üçüncü Reich’in Sovyet Ordusu’ndaki savaşında Sovyet Ordusu’na karşı kaybettikleri amatör bir radyoda gerçekleştirildikten sonra değişiyor Stalingrad. Ricken'in ve Nazilerin geri kalanının kaybedilmesinden korkuyor.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Photographer of Mauthausen

  Yayın Tarihi:

  24 Şubat 2019

  Senaryo:

  Roger Danès, Alfred Pérez Fargas

  Ödüller:

  4 wins & 10 ödül.

  Yapım Şirketi:

  FilmTeam, Institut Català de les Empreses Culturals (ICEC), Instituto de la Cinematografía y de las Artes Audiovisuales (ICAA)

  Yorumlar (1)