Selfi 2018 Filmi 1080p izle
Oy Verin
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
1.1 IMDB Puanı 5,671 Görüntülenme

Selfi 2018 Filmi 1080p izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Hülya Avşar’ın senaryosunu yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği Selfie filmi seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. 27 Nisan 2018 itibari ile vizyona girecek olan filmin oyunculuğunu da Hülya Avşar üstleniyor. Kendi hayat hikayesinin anlatıldığı bu filmin 27 Nisanla birlikte vizyona gireceği öğrenildi. Selfie filminin çekimleri tamamlandı. Hülya Avşar’ın aşk yaşantısından hayal kırıklıklarına kadar hayat hikayesini oluşturan birçok kesitin yer alacağı bu film biyografik ve komedi tarzda bir film olarak seyirciye sunulacak. . Hem güldüren hem de düşündüren sahnelerin yer aldığı bu film Hülya Avşar’ın senaristliğini yapıp yönetmenliğini üstleneceği ilk film olacak.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Hülya Avşar’ın kendi hayat hikayesini anlattığı Selfie filmi, 27 Nisan 2018’de seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği Selfie filminin oyuncu koltuğunda da Hülya Avşar var. Biyografik tarzda bir film oluşu ve komedi tarzında düzenlenmesiyle filmin oyunculuğunda da Hülya Avşar’ın yer alacağı söylendi. Hülya Avşar’ın hayat hikayesini anlatan bu filmde Hülya Avşar’ın aşkları, evlilikleri, hayal kırıklıkları, Zehra’nın doğumu gibi birçok kesit yer alacak. Özel iş hayatından oyuncuların da yer aldığı bu filmin henüz açıklanan tek ismi Hülya Avşar. Filmin vizyona girmesi ile birlikte filmde yer alan diğer oyuncuların da öğrenilebileceği açıklandı.

  Hülya Avşar Selfie filminin çekimlerini tamamladı. 27 Nisan 2018 itibari ile seyirciyle buluşması beklenen film biyografik tarzda olacak. Filmin konusu Hülya Avşar’ın hayat hikayesi diyebiliriz. Yaşadığı aşkları, hayal kırıklıkları, hayatını değiştiren en önemli olayları, Zehra’nın doğumunu ve sonrasında yaşadıklarını konu alan film, bu yönüyle tamamen Hülya Avşar’ın hayat hikayesinden oluşmakta. Sinema severler ve Hülya Avşar fanları tarafından merakla beklenen bu filmin 27 Nisan ile birlikte vizyona girecek olması seyirciyi de heyecanlandırdı. Hülya Avşar’ı daha yakından ve daha derinden anlatan bu film aynı zamanda Hülya Avşar’ın senaryosunu yazıp, yönetmen koltuğuna oturduğu ve boş rolünü üstlendiği ilk film olacak. Filmin konusu itibari ile Hülya Avşar’ın hayat hikayesinde yer alan ve hayatını değiştiren en önemli olaylar sinema severlere sunulacak.

  Diğer Adları:

  Selfie

  Yayın Tarihi:

  4 Haziran 2018

  Senaryo:

  Hülya Avsar

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?