Özgür Dünya 2019 Filmini izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3,354 Görüntülenme

Özgür Dünya 2019 Filmini izle

(2019)

Yönetmen:

Sevki Es

Oyuncular:

Murat Serezli, Rabia Soyturk, Gürbey Ileri, Hayal Köseoglu, Idris Nebi Taskan, Sami Aksu, Martin Nadin, Jahrein
Türk yapımı filmler arasında 2019 yılı başlarına doğru vizyona girecek olan filmlerden bir tanesi olarak Özgür Dünya filmi aile ve macera türlerini işleyen bir film olacak. Özgür Dünya filmi izle seçeneği ile beraber izleyicilerin bu zamana kadar yapılmış olan Türk filmlerinden farklı bir konuyu işlemesi dikkatleri çeken noktalar arasında yer alır. Filmi beyaz perdede full izle seçeneği ile beraber oyuncu kadrosu da oldukça geniş.
Özgür Dünya Konusu
Genç yaşlarda bir kadın olan Aslı, ülkenin kendi teknolojik gelişimi açısından oldukça dikkat çekici ve kilit noktası olan bir evreye şahit olmak üzeredir. Yeni bir oyunun ülke gündemine bomba gibi düşmesi ile beraber yapay zeka ile yönetilmekte olan bu oyun, oyuncusu ile bütünleşmekte ve aynı zeka içerisinde yer almaktadır. Oyuncusu ile beraber yaşayan, onu anlayan fakat her zaman oyuncusunun düşündüğü şeyden bir adım önde olan bu oyun, göründüğünden çok farklı bir şekilde işlemektedir.
Özgür dünyanın kurtuluşu için ve hem babasının hem de arkadaşlarının bu yapay zekadan kurtulabilmesi için mücadele etme işi Aslı'ya kalır. Kişisel hayatındaki ciddi sorunlarını aşmak zorunda kalan Aslı, kendi cinsiyet türünün başarısız olması beklenen bu dalda kendisini de aşmalıdır. Aksi durumda her şey için çok geç kalınacaktır. Özgür Dünya tek part hd izle seçeneği ile yakında beyaz perdede izleyebilmek mümkün olacak.
Özgür Dünya Oyuncuları
Oldukça farklı bir konuyu beyaz perdeye taşıyan Özgür Dünya filminin oyuncu kadrosu; Murat Serezli, Hayal Köseoğlu, İdris Nebi Taşkan, Rabia Soytürk, Gürbey İleri, Sami Aksu ve Martin Nadin gibi isimlerden oluşuyor. Filmin 1080p kalitesinde beyaz perdeye aktarılması ile beraber seyirciler bambaşka bir dünyanın kapısını aralamış olacak.
Özgür Dünya Vizyon Tarihi
2019 yılı ile beraber tüm Türkiye'de vizyona girecek olan Özgür Dünya 2019 Mobil izle filminin yönetmen koltuğunda Şevki Es oturuyor. Filmin hikayesini işleyen isimler arasında ise; Burcu Üstündağ, Hüseyin Aksu ve Evren Erbaşol gibi usa kalemler var. Yapımcılığını Faruk Aksoy'un üstlendiği film, MED Yapım ve AY Yapım'ın ortaklaşa çektiği filmler arasında yer alacak. CJ Entertainment Türkiye firması ise filmin dağıtımını gerçekleştirecek.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  29 Ocak 2019

  Senaryo:

  Faruk Aksoy (story), Hüseyin Aksu

  Yapım Şirketi:

  Ay Yapim, Med Yapim, Medyapim

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?