Öldür Beni Sevgilim Yerli Film 1080p izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
1 Yorum 28,032 Görüntülenme

Öldür Beni Sevgilim Yerli Film 1080p izle

Komedi dalında vizyona girecek filmler arasında yer alan Öldür Beni Sevgilim farklı konusu ve birbirinden komik sahneleri ile izlemek isteyenlerin çoktan listesine aldığı filmler arasında kendine yer edinmeye başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez'in oturduğu filmin konusunda Okan ve Demet'in birbirlerini öldürme serüvenleri aktarılmaktadır. Merak edenler için Öldür Beni Sevgilim izle yazarak fragman izlemeleri tavsiye edilir.
Filmin Konusu
Okan ve Demet 5 yıldır evli olan bir çifttir. Birlikte geçirdikleri seneler ilişkilerinde iyileşmeden ziyade aşkın ölmesine neden olacak şekilde sonuçlanmıştır. Birbirlerini sevmiş ve devamında evlenmeye karar vermiş olan çift mutlu sona ulaştıklarını düşünmelerine karşılık evlilikte aradıklarını bulamayan insanlar haline dönüşmeye başlamışlardır. Bundan dolayı aralarındaki ilişki kötü bir hal almaya başlarken aşka ve evliliğe karşı olan heyecanlarını da yitirmeye başlamışlardır.
Hayata bakışları ve birbirlerinden beklentileri gittikçe değişen çift 5. evlilik yıl dönümlerine yaklaşmaktadırlar. Evlilik yıl dönümlerine kısa bir süre kala yanlış bir anlaşılma sonucunda birbirlerini öldürmeye karar verirler. Bu noktadan sonra geriye kalan tek şey ise bunu yapmak için gereken yolu bulmak olacaktır. Gittikçe komik hale gelen halleri ile bu çifti izlemek isteyenler Öldür Beni Sevgilim 1080p izle yazarak bunu kolaylıkla yapabilir.
Kadro Hakkında
Filim yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez yer alırken başrollerinde ise Murat Boz ve Seda Bakan bulunuyor. Komik senaryo ise Murat Dişli tarafından kaleme alınıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer kişiler ise Açelya Topaloğlu, Seda Güven, Dilşad Şimşek, Özgür Emre Yıldırım, Ali Yoğurtçuoğlu ve Yosi Mizrahi olarak açıklandı. Komedi dalında gülme garantisi bekleyenlerin listelerine eklemeleri gereken filmler arasında yer alıyor. 1080p kalitesinde izleyenlere sunulmayı bekleyen film için yorumlar da oldukça iyi görünüyor.
Yorumlar
Kamera arkası görüntüleri kısmi olarak paylaşılan film hakkında sosyal medya platformlarında yapılan yorumlar eğlenceli ve farklı bir konu olmasına karşılık oldukça eğlenceli bir çekim olduğu yönünde oldu. Galası yakın zamanda yapılan film için beklentilerin üzerinde bir güldürü malzemesi taşıdığı yönündeki yorumlar desteklendi. Öldür Beni Sevgilim Yerli Film izle yazarak siz de yorumları değerlendirebilirsiniz.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...

Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
  • Yorumlar
  • Detaylar