Nuh Tepesi Filmi Dram 2019 izle
Oy Verin
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.5 IMDB Puanı 1 Yorum 1,500 Görüntülenme

Nuh Tepesi Filmi Dram 2019 izle

Uluslararası Emmy en iyi erkek oyuncu ödülü sahibi usta oyuncu Haluk Bilginer ve herkesin “Leyla ve Mecnun” dizisinden tanıdığı Ali Atay’ın başrolü paylaştığı yerli film. Baba ve oğlu canlandırdıkları Nuh Tepesi 2019 Full 1080p izle filminde bir evladın babası ve hamile eşiyle olan sorunların anlatıldığı film 6 Mart 2020 tarihinde vizyona girmiş ancak salgın sebebi ile sinema salonlarının kapatılmasıyla birlikte beyaz perdeye ara vermek zorunda kalmıştır.
Masum dizisiyle birlikte daha önce bir arada gördüğümüz bu oyuncu kadrosu izleyiciyi bir kez geçmişe götürerek oyuncuların uyumlu olduğunu görecektir. Konusuna kısaca değinecek olursak: Çocukken diktiği ağacın altına gömülmek isteyen baba İbrahim’e oğlu Ömer yardım edecektir. Babası ile sorunları olmasına rağmen babasının son isteğini yerine getirmek isteyen Ömer köydeki insanlar ile karşı karşıya gelecektir. Köylüler ağacı Nuh Peygamber’in diktiğine inanmakta ve ağaca bir kutsiyet yüklemektedir. İbrahim ve Ömer ise ağacın bulunduğu arsanın kendilerine ait olduğunu ispat etmek isteseler de önlerine köylüler dışında engeller de çıkacaktır. Köylüler ve zorluklar ile geçen bu mücadele arası bozuk olan baba ve oğlu birbirine daha da yakınlaştıracaktır.
Nuh Tepesi Yerli Dram izle, 26. Altın Koza Festivalinden “En İyi Film”, “En İyi Yönetmen” ve “En İyi Görüntü Yönetmeni” ödüllerini almış ve Ali Atay’a “Tribeca Film Festivali”nde “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü getirmiştir. Can Ertürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu Nuh Tepesi filminin oyuncu kadrosunda Hande Doğandemir, Mehmet Özgür, Arın Kuşaksızoğlu ve Kerem Alp Kabul yer almaktadır.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Noah Land

  Yayın Tarihi:

  15 Mayıs 2020

  Senaryo:

  Cenk Ertürk

  Yorumlar (1)