Müsaadenizle Büyükler 2018 Yerli Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
2,756 Görüntülenme

Müsaadenizle Büyükler 2018 Yerli Film izle

(2018)

Yönetmen:

Talip Karamahmutoglu

Oyuncular:

Emre Altug, Enes Göçmen, Efecan Koçyigit, Alperen Efe Esmer, Bilge Karamahmutoglu, Cagatay Akman, Toprak Atar, Damla Cangül
28 Aralık 2018 tarihinde vizyona giren ve yönetmeni Talip Karamahmutoğlu olan Müsaadenizle Büyükler filmi sinema izleyicileri tarafından büyük bir heyecanla beklenmektedir. Müsaadenizle Büyükler 1080p izle kalitesiyle aile kitlesine hitap etmesi beklenen, duygusallık içeren ve sosyal mesajlar içeren bir film olacaktır. Aileyle birlikte gidip izlenebilecek, çocukların sokak hayvanlarına karşı bakış açısını korkmaktan daha çok sevmeye yöneltecek bu filmin konusu birçok oyuncu tarafından da sosyal medyada desteklenmiştir.
28 Aralık 2018 tarihinde vizyona giren Müsaadenizle Büyükler filminin çekimleri 12 Temmuz 2018 tarihinde Perşembe günü İstanbul'un Sarıyer ilçesinin Zekeriyaköy bölgesinde çekildiği bilinmektedir. 4 ay 2 hafta gibi bir sürede çekimleri, montajları ve genel hatları tamamlanmış olan Müsaadenizle Büyükler full izle filminin vizyona girdiği andan kalkana kadar geçireceği sürede yapılacak gişe sayısının beklentileri oldukça büyüktür.
Müsaadenizle Büyükler Filminin Konusu
Müsaadenizle Büyükler filmini hd izle konusu, toplumca sokak hayvanlarının daha iyi şartlarda yaşaması, onlara daha duyarlı olunması adına sosyal mesajlar içeren bir film olmasıdır. Filmin oyuncularından çok fragmanda dikkat çekilen nokta sokak hayvanları ve çocuklar olmuştur. Bu sosyal mesajı beyaz perdeye başarıyla taşıyan Mezarcı filminin yönetmenliğini yaparak festival ödüllerinin birçoğunu kazanan Talip Karamahmutoğlu, senaryoyu da Okay Karamahmutoğlu ile birlikte 6 ay gibi uzun bir sürede büyük emekler sarf ederek tamamlamışlardır.
Müsaadenizle Büyükler Filminin Oyuncuları
Müsaadenizle Büyükler filminin oyuncuları; Atsız Karaduman, Hakan Eksen, Emre Altuğ, Duygu Paracıkoğlu, Serap Ağalar ve Barış Kışlak gibi ünlü isimler yer almaktadır. Ancak filmin çocuk oyuncu kadrosu da yetişkin ve ünlü oyuncular kadar dikkat çekmiştir. Çocuk oyuncu kadrosu; Amir Shehadeh, Bilge Karamahmutoğlu, Efe Koçyiğit, Tuana Coşkun, Deha Karan Üner, Nehir Seymenoğlu, Toprak Atar, Alperen Efe Esmer, Alparslan Topoğlu ve Enes Göçmen gibi bilindik çocuk oyunculardan oluşmaktadır.
Müsaadenizle Büyükler Filminin Müzikleri
Müsaadenizle Büyükler izle filminin müzikleri bir çocuk ve yetişkin bir müzisyen tarafından birlikte bestelenmiştir. TRT Çocuk kanalında yayınlanmakta olan Canım Kardeşim adlı çizgi filmin müzisyenliğinin yapan Kenan Yılmaz ve müzik besteleme alanında uluslar arası ödüllere sahip olan 11 yaşındaki lir sanatıyla uğraşan Tuana Coşkun ile birlikte filmin müziklerini bestelemiştir. Yönetmenin ve senaristin yaptığı açıklamalara göre filmin en çok da müziklerinin dikkat çekeceği, 11 yaşındaki Tuana Coşkun'un büyük bir yetenek olduğu yapılan röportajlarında söylediği bilinmektedir.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Yayın Tarihi:

  27 Şubat 2019

  Senaryo:

  Okay Karamahmutoglu, Talip Karamahmutoglu

  Yapım Şirketi:

  Avrasya Medya, Kuzey Film

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?