Mucize 2 Filmi Full Tek Part 2019 izle
Oy Verin
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (3)
551 Yorum 114,173 Görüntülenme

Mucize 2 Filmi Full Tek Part 2019 izle

Yönetmenliğini bizzat Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı Mucize, vizyona girdiği günden bu yana büyük ses getirmiştir. Bu filmin senaryosunu da yine Mahsun Kırmızıgül yazmıştır. Son dönemlerde haberlerde yer alan bilgilere göre Mucize 2 filmi Mart ayında vizyonda olacaktır. Filmin ilk serisi oldukça duygusal bir sonla bitmişti. Bu filmde Aziz’in kaderin cilvesiyle hayatının değişmesi konu olarak işlenmiştir. Mucize 2 filmi ise bir devam filmi niteliğindedir. Uzun süreden beri hazırlıkları devam eden bu sinema filmi, yeni starları da bünyesine katıyor. Çok farklı ve güzel bir proje iddiasıyla ortaya çıkan devam filminin, izleyici sayısı da oldukça fazla olacağa benziyor. Gerek görsel efektleriyle gerekse konusuyla çok ses getireceğe benzeyen bu sinema filminin vizyona girmesi için gün sayılıyor. Güneşi Gördüm ve Beyaz Melek sinema filmleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran Mahsun Kırmızıgül, son filminde oldukça iddialı olduğunu söylüyor.
Duygusallığın fazlasıyla hakim olduğu Mucize 2 sinema filminin başrolünde yine bilindik bir sima yer alıyor. Mahsun Kırmızıgül bir önceki filme benzer özellikte filmin başrolünde rol alıyor. İlk filmdeki orijinal kadroyu korumak isteyen Kırmızıgül, Bu kadroya ünlü oyuncuları da dahil etmek istiyor. Çekimleri sonbahar itibariyle başlayacak olan sinema filminin, Mart ayında vizyona girmesi hedefleniyor. Yine filmde Mert Turak, Talat Bulut, Meral Çetinkaya, Büşra Pekin ve Ali Sürmeli gibi ünlüler rol alıyor. Görüldüğü üzere oldukça güçlü bir kadrosu bulunan sinema filmi 2019 yılı itibariyle adından sıkça söz ettireceğe benziyor.
Bilindiği üzere ilk filmde konu olarak; uzak bir şehirden köye gelmiş olan bir öğretmen ve onun etrafından şekillenen olaylar canlandırılmıştı. Öğretmen Mahir bu ücra köşede yer alan köyü çok sevmişti. Oradaki büyük ve köklü bir ailenin hayatını değiştirmeyi başaran Mahir Öğretmen, engelli bir genç olan Aziz’in hayatında dönüm noktası olmuştu. Devam filmi ise bu konuların devamı niteliğinde olacağa benziyor. Gerek dokusu gerek atmosferi gerekse hikayesiyle büyük ilgi çekeceğe benzeyen Mucize 2 filminin, gişe rekorları kırması bekleniyor.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (551)