Kapan 2019 Filmi Full Yerli izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3,761 Görüntülenme

Kapan 2019 Filmi Full Yerli izle

2018 yılının son zamanlarında vizyona girecek olan Türk filmi Kapan, bir çok usta oyuncunun bir araya geldiği aksiyon ve dram filmi olarak beyaz perdede izleyicisi ile buluşacak. Kapan 2019 izle seçeneği ile beraber sinemada izleyebilecek olan seyirciler için 2018 yılının son zamanları vizyon tarihi olarak belirlenmiş durumda. Kapan filminde anlatılan konunun yanı sıra aksiyon sahneleri de izleyicilerin dikkatini çekecek ve 1080p kalitesi ile desteklenecek.
Kapan Konusu
Zengin bir adamın ve ailesinin yaşadıklarını konu edinen Kapan filmi, Antalya'nın sayılı zenginlerinden olan Süleyman'ın çocuklarına düşkünlüğünü beyaz perdeye taşıyacak. Süleyman, Amerika'da eğitim almakta olan kızı Aslı ve kendi ülkesinde eğitim görmekte olan oğlu Tarık ile mutlu bir yaşam sürmektedir. Zenginliklerinin gözler önünde olmasına rağmen çocuklarını şımarık bir şekilde yetiştirmemiş olan Süleyman, oğlu Tarık'ın İstanbul'da öğrenim gördüğü esnada yaşadığı bir olay ile alt üst olur. Yaşanan olayla beraber Tarık büyük bir travma yaşar. Oğlunun içinde bulunduğu bu olayın nasıl meydana geldiği konusunda araştırma yapan Süleyman, bu olayın kendi oğlunun içinde bulunduğu durumu da anlamasına yardımcı olur. Kapan Filmi Full izle seçeneği ile beraber hem Süleyman'ın hem de çocuklarının hayatını derinden etkileyen olayda işler yoluna girecek midir?
Kapan Oyuncuları
2018'in son günlerinde vizyona girecek olan Kapan filminin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya, Öykü Çelik, Kemal Uçar, Ruhi Sarı, Neslihan Acar, Gizem Denizci, Ali Gürer, Recep Güneysu, İrfan Aslanhan, Poyraz Eser ve Duygu Karaca gibi isimler yer alıyor. Filmin işleniş bakımından aksiyon ve dram izle seçeneği ile beraber her ikisini de bir arada bulacak olan seyirci için Kapan filmi bekleneni karşılayacak şekilde senaryolandırılmış.
Kapan Senaryosu
Yönetmen koltuğunda Kudret Sabancı'nın yer aldığı Kapan filminin senaryosunu Muharrem Güner kaleme almıştır. Kendisine Mehtap Şahin Altıntaş da eşlik etmiş olmakla beraber filmde bir babanın çocuklarının mutluluğu için atıldığı birçok tehlikeli durum ele alınmaktadır. Kapan filminin senaristliğini üstlenen bu iki isim aksiyon ve dram konusunda gerekli olan malzemeleri filmin içine işlemişlerdir.Kapan yerli film izle 2019 yılının son günlerinde film vizyona girecektir.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?