İyi Oyun 2018 Filmi Full HD izle
7.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.4 /10 (20)
481 Yorum 54,568 Görüntülenme

İyi Oyun 2018 Filmi Full HD izle

Dünyanın ilk e-spor konulu filmidir. Genç bir çocuk olan Cenk liseyi yeni bitirmiştir. Evin bütün ağır yükünü tek başına omuzlayan annesine yarı zamanlı çalışarak yardım etmeye çalışır. Çalışmış olduğu internet kafe de başkaları için para ile oyun oynamaya başlar. Bir gün yeni kurulan iyi durumda bir takımın Menajeri tarafından keşfedilir ve böylece Cenk’e yepyeni bir dünyanın kapısı açılır. Takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve koçları Özer ile birlikte profesyonel oyun yolculuğunda turnuva kazanmak için kendisini bir yarışın içinde bulur. İyi Oyun 28 Eylül 2018 tarihinde vizyona girecek olan film bir gençlik filmidir.
Oyuncu Kadrosu: Mert Yazıcıoğlu, Afra Saraçoğlu, Hakan Kurtaş, Bahar şahin, Kerem Bursin, Orkun Işıtmak, Doğaç Yıldız’dır filmin başrol oyuncusu Mert Yazıcıoğlu’dur. Türü Gençlik/Espor olan filmin İyi Yapımcı şirketi Evi Eludis, Fikiron’dur. Yapımcısı Hakan Baş, Alper Çağlar, Doruk Acar’ken filmin yönetmen koltuğunda oturan Umut Aral’dan başkası değildir. Senaristi ise Emre Sirel’dir. Filmin dağıtım şirketi Mars Dağıtım’dır. İyi Oyun Filmi ismini Gamerların her maçtan sonra söyledikleri Good Game’den almıştır ve görsel dili sinemaseverlerin ilgisini çekecektir. Filmin oyuncu kadrosunda daha önce sosyal medya fenomeni olarak tanınan Orkun Işıtmak’ın yer alması ayrıca sürpriz bir durumdur.
Filmin Konusu; Elektronik spor bağımlıları yenilikti işleri ekrana getiren bir ekibin uzun süreli çalışmaları sonrasında İyi oyun dünyaya geldi Türkiyede bu türün neredeyse ilk örneğidir. Özellikle genç neslin oyun üzerindeki ilgisini film olarak üzerine çekmeyi başaran film gişe rekorları kırması beklenmedik bir durum olmayacaktır. İyi Oyun Filminin yapımcı şirketleri daha önce kendi alanlarında ilk olan filmlere imza atmayı başarmıştır. Netflix’in orijinal Türkçe içeriğini yapan Umut oral’ın yönettiği film Türk sinemasının bir adım daha ileri gitmesini sağlayacak kaliteli bir film olma özelliğini taşımaktadır. Türkiye dünyaya film ihracatı yapan Hollwood kadar olmasa da son zamanlarda kendini geliştirmiştir. Görüldüğü gibi oyun sektörü de bir çiftçilik gibi önemli bir sektör haline gelmiştir. Bu tür içeriğe sahip filmler Amerika da çok sayıda olmasına rağmen Türkiye de türünün tek örneğidir.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (481)