Hellboy 2019 Türkçe Dublaj 1080p izle
Oy Verin
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6,883 Görüntülenme

Hellboy 2019 Türkçe Dublaj 1080p izle

(2019)

Yönetmen:

Neil Marshall

Oyuncular:

David Harbour, Milla Jovovich, Ian McShane, Penelope Mitchell, Sasha Lane, Daniel Dae Kim, Thomas Haden Church, Sophie Okonedo
Fantastik bilim kurgu kategorisinde vizyona giren Hellboy cehennemden gelen bir karakteri oluşturmaktadır. Ancak onun cehennem gelen bir karakter olması korkulan ve dehşet saçan bir canlı yapmamaktadır. Aksine sevilen ve iyi işler için destek verebilecek olan birisi olarak görülmektedir. Hellboy izle noktasında filmin konusunu merak eden izleyiciler ise Türkçe dublajı henüz yayınlanmamış ingilizce fragman ile karşılaşmaktadırlar. Bu noktada filmin konusunu anlayamayanlar hellboy’un bu sefer Merlin’in eşinin ve kan kraliçesi Nimue ile yüzleşmek için ingiltere’ye geldiğini bilmeliler. Ana konusunu yüzleşme ve hesap sorma üzerine oluşturan film, bunun sonucunda büyük bir savaşın çıktığını seyirciye gösterir. Savaşın çıkması ile birlikte dünya da yaşayanlar bu savaştan etkilenirler.
Tam da bu noktada Hellboy’un kahramanlığını ortaya koymak için dünyanın sonunu getirecek bu savaşı durdurmak için Hellboy ortaya çıkar. Hellboy 2019 Full izle diye arama yaparken izleyiciler aslında filmin konusunda en büyük etkenin karakterin sağ kolu olduğunu da bilmektedirler. Nitekim cehennemin sağ kolu anlamına gelen karakterde kocaman çok güçlü bir sağ kol vardır. Ortaya çıkan savaşı durdurmak için ise karakter sürekli olarak en güç durumlarda bu elini kullanarak olaylara müdahale etmektedir. Üstelik karakterin boynuzlarının kırılmış olmasıda yüne dünyaya felaket değil iyilik getireceğinin bir temsili olmaktadır. Filmin konusuna dramatik anlamda komik ögeler katmak için ise Hellboy tüm bu olaylarla ilgilenmek için kendisine bir ofis açmıştır.
Filmin genel konusu gereği açılan bu ofise Paranormal Araştırma ve Savunma isminin verildiği filmde ana kahramana 5 yardımcı karakter eşlik etmektedir. Oluşturulan bu beş karakter ise birbirinden farklı olan ve beş benzemez olarak adlandırılan karakterlerdir. Hellboy Türkçe Dublaj izle filmi için karaktere ve konularına çizgi romanlardan hakim olanlar kadar ilk defa karşılaşacak olanların da keyif alacağı filmde Nimue’nin ölümden dönmesi kıyametin yaklaşacağının habercisidir. Bu yüzden Hellboy ve takım arkadaşları kıyametin kopmasını engellemek için efsanevi kılıçın peşine düşerler. Filmin konusu oluşturulurken çizgi romanlardaki Karanlığın Çağrısı, Vahşi Ay, Fırtına ve Öfke hikayeleri temel olarak alınmıştır. Bu hikayeleri bilenler için film bir tekrardan ziyade farklı bir yorumlama olarak tam vermektedir.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hellboy - Call of Darkness

  Yayın Tarihi:

  08 Nisan 2019

  Senaryo:

  Andrew Cosby (screenplay by), Mike Mignola (based on the Dark Horse Comic Book

  Yapım Şirketi:

  Summit Entertainment, Millennium Films, Campbell Grobman Films

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?