Hababam Sınıfı Yeniden 2019 Full izle
Oy Verin
9.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.3 /10 (4)
3 Yorum 18,932 Görüntülenme

Hababam Sınıfı Yeniden 2019 Full izle

(2019)

Yönetmen:

Doga Can Anafarta

Oyuncular:

Altan Erkekli, Toygan Avanoglu, Hande Katipoglu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altinok, Sami Aksu
Efsaneleşmiş sinema serisinin yeni bölümünde bu sefer kahramanlarımız yeni bir karma eğitim sistemine geçiyorlar. Kızlar ve erkeklerin tekrar bir araya geldiği filmde hikayenin ana akış teması elbetteki kız grubu ile erkek grubunun çatışması üzerine inşaa edilmiş. Kız ve erkek grubunun çatışması olarak başlayan filmin konusu ilerleyn sahnelerde yerini hocalara karşı müttefik olmak üzere birleşmektedir. Hababam Sınıfı Yeniden hd izle seçeneğini seçenler filme ait eski tatları senaryoda sahneler halinde bulmaya devam edeceklerdir. Sınıfın kaçarak fener maçına gitmesi, teneffüs zilinin hala el zili ile çalması filme ait nostaljik dokuyu devam ettirmektedir. Ancak filmin kopya çekme sahnelerinde yeni dönemin teknolojik ögelerini görmek mümkün.

Filmin konusu oluşturulurken aynı zaman da karakterlerin inşaasıda nostaljik ögelere uygun olarak hazırlanmış. Sevilen ve özlenen hoca karakterlerine yer verilen filmde sınıfa gelen kız grubu ise tamamen yeni bir doku oluşturmuş. Dramatik çatışma konusu oluşturulurken Hababam Sınıfı Yeniden tek part izle seçeneği günümüze hitap etsin diye konu kız erkek ilişkilerine getirilmiştir. Özellikle kızların erkeklere ‘ nasıl sevgili olunur?’ derslerinin verildiği sahnelerde günümüz ilişkilerine ciddi bir ışık tutulmuştur. Kzı erkek çatışmalarının paintball sahneleri ile aksiyona dönüştüğü anlarda ise izleyici filmin yeni dönem filmi olduğunu bir kez daha hissediyor. Filmin konusu bağlamında yazılan senaryo da her bir sahne hem filmin eski tadına hem de yeni döneme seslenmektedir.

İki grup arasında yaşanılan çatışmayı bir çok alanda gösteren senaryo aynı zamanda bu iki tarafın nasıl ittifak olduğunu da başarılı bir şekilde işlemiş. Tarafların bir araya gelmesini basit bir öge üzerine oturtmayan film böylece hikayenin tadını korumayı başarmış. Hababam Sınıfı Yeniden 2019 izle seçeneğinin getirmiş olduğu bu geçmiş ile şimdi arasındaki bağı konunun güzel kordine edebilmesi izleyici mutlu etmektedir. Tüm bunlara bakıldığında işlenen konu serinin diğer bölümlerinden akılda kalan tatları yeniden canlandırmakta hem de konunun artık günümüzde geçtiğini göstermektedir. Hikayede eski dönem oyuncularına da güzel bir yer açan film yitirilmiş sanatçıların olmasına rağmen filmin hala eski oyuncularla anıldığını saygı ile belirtmiştir.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)