Godzilla 2 Canavarlar Kralı Filmi 1080p izle
Oy Verin
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (3)
1 Yorum 9,814 Görüntülenme

Godzilla 2 Canavarlar Kralı Filmi 1080p izle

(2019)

Yönetmen:

Michael Dougherty

Oyuncular:

Vera Farmiga, Charles Dance, Millie Bobby Brown, Sally Hawkins, Bradley Whitford, Kyle Chandler, David Strathairn, Ziyi Zhang
Godzilla hayalen var olan bir japon canavarıdır. İlk olarak 1954 yılında ortaya çıkmıştır. Bu dönemde yapılan filmler teknolojik yetersizlikten dolayı siyah beyaz görüntülüdür. İlk film Godzilla, King of the Monsters o yıllarda yapılmış en teknolojik film olmuştur. Bu dönemde Golzillanın vücudu iyi yapılamadıHemen arkasından 2. Serisi 1955 yılında çekilmiştir. Arka arka çekilen bu iki filmde de Godzilla insanlara saldırmaktadır. 1962 yılında da King Kong ve Godzilla filmleri çekimlerini devam ettirmiştir. Godzilla 2 nin çekimleri Atlanta’da başlamıştır. Yapımcı Şirketler Warner Bros ve Legendary Pictures tir. Filmin adı basın açıklamalarında Canavarların Kralı anlamında söylenmiş olsada film bu ad ile hiç anılmamıştır.Godzilla 2 tek part izle adı belki de değişebilir.Gareth Edwards’ın 2014 yılında çekmiş olduğu Godzilla Jordan Vogt-Roberts’ın Kong:Skull Island sanki birleştirilmiş ve yeni bir canavar ortaya çıkarılmış gibi duruyor.

Filmin oyuncu kadrosu: Filmin yönetmen koltuğuna Michael Dougherty oturmuştur. Daha önce Gareth Edwards yönetmenlik için heveslendi ise de daha sonra projeyi bırakmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Kyle Chandler, Bradley Wrahitford, Thomas Middleditch, Charles Dance, O’Shea Jackson Jr. Aisha Hinds, Zhang Zivi, Millie Bobby Brown gibi yeni isimler yer almaktadır. Filmin kostüm işlerini X Men in kostüm tasarımcısı Louise Migenbach yapmıştır. Korku ve gerilim sektöründe kendini kanıtlayan Godzilla 2 yabancı filmi Türkçe dublaj izleyicilerine yine adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

Filmin Konusu: Yeni hikâye Godzilla’nın iyiler ve 3 başlı yaratık savaşırken insanlık büyük tehlike yaşamaktadır. Bu savaş sonrasında iyiler kazanacaktır. Korku ve gerilim filmi olması itibariyle yine izleyiciyi ekrana kilitleyecektir. Film 22 Mart 2019 da Amerika sinemalarında vizyona girecektir. Fakat Türkiye için herhangi bir gösterim tarihi henüz belli değildir. 2014 yapımında 160 milyon dolar harcanarak yapılan filmde 529 milyon dolar gişe hâsılatı elde edilmiş ve büyük kâr yapılmıştır. Son seride bu hasılattan daha fazla kazanç sağlanılması beklenmektedir. Godzilla 2 Canavarlar Kralı 1080p izle filmi Net olmamakla birlikte Godzilla: King of the Monsters adıyla da anılan film 31 Mayıs 2019 da Türkiye’de beyaz perdeye yansıyacağa benziyor.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Godzilla II - King of the Monsters

  Yayın Tarihi:

  14 Mart 2019

  Senaryo:

  Michael Dougherty, Zach Shields

  Yapım Şirketi:

  Legendary Entertainment, Wanda Qingdao Studios, Warner Bros

  Bütçe:

  $200,000,000

  Yorumlar (1)