Deccal 3 2019 Yerli Korku Filmi HD izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
1 Yorum 5,958 Görüntülenme

Deccal 3 2019 Yerli Korku Filmi HD izle

Eğer sen de korku filmi seven bir sinemaseversen Deccal 3 Korku Filmi izle önerisi sana uygun bir öneri olacaktır. Deccal 3, Deccal 1 ve Deccal 2 filmlerinin devamıdır. Deccal serisinin ilk filmi olan Deccal’de izleyici korku dolu deneyimler yaşamış idi. Uzun bir süredir hastanede yatmakta olan Duygu karakteri filmdeki karakterlerden en önemlisiydi. Nurdan adlı karakterden hasta olduğu sırada yardımlar almıştı Duygu. Hatırlarsınız asıl gerilim hastaneden çıktıktan sonra başlamıştı. Deccal 3, 22 Mart 2019’da beyaz perde ile buluşacak. Deccal tutkunu korku severler için heyecan kaldığı yerden devam edecek. Deccal 3 filmi, korku filmlerinden hoşlanan izleyicilere önerilebilecek bir filmdir. Korkmak istemeyen izleyicilerine tavsiye edilmemektedir.
Hatırlarsanız Deccal 2 filminde ise Duygu, hamile kalıp şeytani bir bebek dünyaya getirmişti. Yaşanan olağanüstü ve ürpertici olaylar sonrası Duygu intihara sürüklenen karakter olmuştu. Duygu’nun bebeği ise evlatlık verilmişti. Film çeşitli kehanetler üzerinden ilerleyen bir yapım olmuştu. Duygu’nun bebeği sıradan bir bebek değildi. Olaylar bebek üzerinde yoğunlaşmaya başlamıştı. Deccal 2, sinemada hisleri doruk noktada yaşamak isteyenlerin tercihi olmuştu. Deccal 3 de aynen Deccal 1 ve Deccal 2 gibi gerilimini ve gizemlerini sürdürmeye devam ediyor. Serinin önceki filmlerini izlediyseniz Deccal 3 filmini seveceğinizden şüphe yok. Eğer birlikte korku ve gerilimi üst düzeyde yaşamak istiyorsan arkadaşlarınla Deccal 3 2019 izle diye önerebilirim.
Deccal, kutsal dinlerde kıyamete yakın bir zamanda ortaya çıkacak şeytani karakteri simgeler. Deccal 3 filmi de korku severler için bu karakteri kullanmayı tercih ediyor. Film, mistik ögelerden ve ürpertici bir olay örgüsünden oluşuyor. Film, korku ve gerilim sevenler için güzel bir deneyim sunuyor. Deccal 3 filminde ilk iki filmde çözülemeyen gizemler çözülecek mi göreceğiz. Deccal 3, korku seven izleyicileri sinemaya davet ediyor. Deccal 3 Tek Part 720p izle diye önerebileceğin korku sever arkadaşların varsa onları da yanında getir. Deccal 3 de en az bir ve ikinci film kadar heyecanlı geçeceğe benziyor. Birinci ve ikinci filme gitmeyen seyircilerin de film akışını anlayabileceği bir deneyim sunuyor.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Fragman Fragman-2

Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Yorumlar (1)