Cinayet Süsü 2019 Filmi Full HD izle
Oy Verin
4.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.4 /10 (8)
162 Yorum 159,476 Görüntülenme

Cinayet Süsü 2019 Filmi Full HD izle

Uzun yıllar izleyici ile arasında bir bağ kuran ve Leyla ile Mecnun da ki başarılı performansı ile dikkat çeken Ali Atay Leyla ile Mecnun dizisine son verilmesinden sonra tekrar oyunculuk yapmak yerine çektiği filmler ile kendisinden söz ettirmeye başladı. İlk olarak 2015 yılında yönetmen koltuğuna geçtiği Limonata filmi ile adından söz ettiren Ali Atay şimdi ise 3. filmi olan Cinayet Süsü ile yönetmen koltuğuna geçmeye hazırlanıyor. Sinemadan sonra izleyici ile internet ortamında Cinayet Süsü 2019 izle olarak buluşabilecek olan film Türk komedi filmlerine yeni bir soluk olacak.
Polisiye Komedi
Film konu olarak Türkiye'de gerçekleşen en gizemli seri katil vakasını çözmeye çalışan bir ekibi konu alıyor. Cinayet büro amirliğinde görev alan bu ekip oldukça eğlenceli bir macera sunacak gibi görünüyor. Özellikle barındırdığı kaliteli ve deneyimli oyuncular ile dikkat çeken film, Ali Atay için ise yeni bir heyecanın başlangıcı durumunda. Film çekimlere başlamadan önce ön hazırlık olarak 8 hafta boyunca çalışılmış olarak bildiriliyor. Cinayet Süsü Tek Part Komedi Filmi izle tutkunları açısından merakla beklenen filmlerden birisi olarak dikkat çekiyor.
Başarılı Oyuncular
Film bünyesinde barındırdığı çok başarılı oyuncular ile dikkat çekiyor. Son dönemlerde komedinin vazgeçilmesi ve Leyla ile Mecnun'un Erdal bakkalı olan Cengiz Bozkurt, Başarılı ve kaliteli oyunculardan olan Uğur Yücel, kadın oyuncular arasında komedi filmlerinin sevilen yüzü olan Binnur Kaya aynı zamanda 2. filmi olan "Ölümlü Dünya" filminde Ali Atay ile beraber çalışan Feyyaz Yiğit ile Aziz Kedi de bu filmde yer alan oyuncular arasında. Cinayet Süsü filmi mobil hd izle için daha beklenecek olan film 2019 da vizona girmiş olacak.
İkinci Filmden Hemen Sonra
Sinemada özellikle Leyla ile Mecnun hayranları tarafından büyük ilgi gösterilen bir nevi absürt komedi olan Ölümlü Dünya filminin başarısını kendisine bir itici kuvvet olan Ali Atay hemen üçüncü film içinde kolları sıvamış oldu. Bir cinayeti çözmeyi amaçlayan cinayet büro amirliğini konu alan bu filmde seri katilin peşine düşen ekibimiz başlarına gelen ardı arkası kesilmeyen komik olayları konu alıyor. Özellikle komedi severler tarafından oldukça beğenileceğe benzeyen yapımda başarılı oyuncularla çalışma şansı yakalayan Ali Atay bu kez vizyona neler sunabilecek merak konusu.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (162)