Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle Filmi Online Full izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
1,376 Görüntülenme

Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle Filmi Online Full izle

(2019)

Yönetmen:

Mehrdad Ghafarzadeh

Oyuncular:

Yusuf Çim, Afsaneh Pakroo, Burak Ceylan, Pejman Bazeghi, Hazal Türesan, Aysen Inci, Semra Dinçer, Cinare Melekzadeh
Romantik dram türünde yayına girecek olan filmin konusu Emre ve Delara karakterleri üzerinden inşaa edilmektedir. Emre yakın arkadaşı ile birlikte bir restoranda moto kurye olarak çalışmaktadır. Emre’nin moto kurye olmaktan başka bir özelliği daha vardır. Emre güzel bir sese sahiptir ve her fırsatta şarkı söylemeyi çok sever. Üstelik iyi kalpli bir karakter olarak çizilen Emre fırsat buldukça Cennet çocukları adlı bir yetimhanedeki çocukları ziyaret eder, onlara konser verir. Emre’yi keşfeden başarılı televizyon yapımcısı Ayla ise ona destek verir ve onun meşhur olmasını sağlar. Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle 2019 Tek Part 1080p izle seçeneğine tıklayan izleyici filmin konusunu ilk başta Emre’nin hikayesi olarak görebilir. Ancak film iki karakter üzerine inşaa edilmiştir.

Ayla’nın Emre’ye olan desteği zamanla sevgiye ve aşka dönüşür. Ayla, Emre aşık olduğunda ise hikayenin serim kısmı geçilir ve düğüm kısmı oluşmaya başlar. Çünkü Emre, Ayla’ya karşı aynı duyguları beslememektedir. Dramatik yapının başladığı noktada ise Delara kardeş Hamed ile birlikte Türkiye’de bir fabrikanın temizlik şubesini açmaya gelir. Emre ve Delara hikaye örüntüsü içerisinde karşı karşıya gelirler ve aralarında aşk başlar. Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle yerli film izle seçeneği bu noktada izleyiciye Ayla’nın sevenleri ayırma dramasıyla karşı karşıya kalmaktadır. Klasik bir hikayeyi farklı bir dille anlatan film bu anlamda başarı göstermektedir.

Filmin konusunu başından sonuna kadar aşk koktuğunu düşünenleri yanıltan filmde Emre ile arkadaşı Hakan’ın dostluklarına yapılan vurguda seyirciye filmi sevdirmektedir. Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle dram filmini izle seçeneğine tıklayanlar sadece romantizmin değil aynı zamanda insane dair iyilik ve sevgi değerlerinin de karşılığını filmin konusunda görecektir. Tebessümün ve gözyaşının bir arada olduğu filmde geçen konular birbirlerine başarılı bir şekilde entegre olmuştur. Hikayelerin ayrı ayrı akmadığı filmde bütünlük yakalamak filmi başarıya taşımaktadır. Üstelik filmin konusunun hızlı bir şekilde akmaması izleyiciyi konuya dahil etmekte ve verilmek istenen duyguları yaşatmaktadır. Tüm bunlar bir araya geldiğinde ise konusu ile başarılı bir film oluşmaktadır.
Film açılmıyorsa alt tarafta bulunan alternatif partları tıklayarak izleyebilirsiniz...
Fragman Fragman-2
Filmi izledikten sonra görüşlerinizi yorum olarak aşağıya bekliyoruz iyi seyirler :)
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Bana Bir Ask Sarkisi Soyle

  Yayın Tarihi:

  19 Mart 2019

  Senaryo:

  Mehrdad Ghafarzadeh, Akbar Rooh

  Yapım Şirketi:

  Hüzzam Film

  Bütçe:

  TRL 4,000,000

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?